Ta oferta pracy jest nieaktualna od 681 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+ E

  • dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-10-15

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma transportowa A2B-online Polska z siedzibą główna w Długołęce
zatrudni międzynarodowych kierowców C+E

Nr ref.: Kierowca C+E
Opis stanowiska:
  • Kierowca międzynarodowy C+E na trasach Benelux-Anglia, Niemcy-Anglia z naczepami typu "firanka" standard i MEGA. Również dla kierowców bez doświadczenia.
Wymagania:
  • wymagana komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • mile widziane doświadczenie na trasach międzynarodowych
  • prawo jazdy kat. C+E
  • aktualne badania psychologiczne
  • kurs na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • zaradność
  • chęć do pracy
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę z terminową wypłatą
  • zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia + dieta (min. 49 EUR)
  • nowy tabor Euro V i Euro VI (DAF i Scania)
  • system pracy 3/1 lub dłużej do uzgodnienia
  • profesjonalne szkolenia techniki jazdy
  • dodatkowe ubezpieczenia zagraniczne i grupowe
  • pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy i jazdy
  • wyjazdy do pracy firmowym busem z Długołęki koło Wrocławia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez A2B-online Polska sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się