Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E , ADR / transport międzynarodowy

TSL Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Transport materiałów niebezpiecznych zgodnie z procedurą ADR

  • Załadunek i rozładunek paliw / gazów zgodnie z procedurami

  • Dbałość o powierzone narzędzie pracy

  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu - codzienna kontrola, obsługa codzienna

  • Wypełnianie dokumentacji przewozowej

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E, ADR Cysterny

  • Znajomość języka: angielski lub/i niemiecki poziom komunikatywny

  • Karta do tachografu cyfrowego

  • Świadectwo kwalifikacji

  • Dbałość o powierzony sprzęt oraz zaangażowanie

To oferujemy

  • Atrakcyjne i terminowe warunki wynagradzania – od 6000zł do 9000 zł

  • Umowa o pracę

  • Nagrody uznaniowe

  • Ścieżka awansu zawodowego

  • Elastyczny grafik

  • Stałe wyznaczone trasy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Profesjonalne Szkolenia

  • Nowoczesna flota

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kierowców do transportu towarów niebezpiecznych na trasach międzynarodowych.

Na rynku działamy od 16 lat, stale powiększamy swój tabor oraz zasięg działania.

Jeśli lubisz wyzwania i jesteś osoba ambitną zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy