Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E - Autotransporter

BLG AUTOTERMINAL GDAŃSK sp. z o.o.O firmie

7 50012 000 brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska:

Poszukujemy kierowców C+E na nasze autotransportery od czerwca 2021

Wymagania:

  • prawo jazdy z kodem 95
  • karta kierowcy
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów z przyczepami
  • zaangażowanie
  • rzetelność , profesjonalizm, dbałość o powierzony sprzęt
  • mile widziane doświadczenie w transporcie samochodów.

Oferujemy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia (umowa o pracę na czas nieokreślony + premia + delegacja + premie świąteczne)
  • wynagrodzenie wraz z delegacjami od 7 500,00 do 10 000,00  zł/NETTO przy rzetelnie przepracowanym całym miesiącu
  • wysoką podstawę opodatkowaną oraz oskładkowaną
  • pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, wczasy pod gruszą)
  • bezwzględne przestrzeganie norm czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy od czerwca 2021

www.blg.com.pl

Kontakt w sprawie pracy:

CV proszę wysyłać za pośrednictwem przycisku aplikowania lub telefonicznie 668 124 097.

Ogłoszenie archiwalne