Oferta pracy

Kierowca C+E

PPHU SOLO Sobota MarcinO firmie

3 200‐5 400 zł brutto / mies.

PPHU SOLO Sobota Marcin

Orzeszkowej 28

Brandwica (pow. stalowowolski)

Grupa Solo jest obecnie wiodącą firmą w południowo-wschodniej Polsce zajmującą się produkcją ekskluzywnych okien PCV oraz dystrybucją towarów z branży stolarki budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów umożliwiło opracowanie produktu, który spełnia najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Jakość i perfekcyjne wykonanie okien potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia przyznane Grupie Solo w ostatnich latach działalności.

Jeśli:

  • posiadasz aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • posiadasz aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy i towarów
  • posiadasz kartę kierowcy
  • posiadasz również uprawnienia na obsługę żurawia HDS
  • pracowałeś w transporcie krajowym lub zagranicznym ,to będzie dodatkowym atutem
  • masz doświadczenia w pracy z wyrobami stolarki okiennej, drzwiowej itp.(mile widziane)
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w różnych porach dnia
  • nie posiadasz przeciwskazań zdrowotnych n/w stanowisku

Świetnie! Szukamy właśnie Ciebie! J Zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Stawiamy na partnerskie relacje i świetną atmosferę w pracy. Cenimy samodzielność, ale nie pozostawimy Cię samego. Praca zespołowa jest dla nas bardzo ważna, na co dzień wspieramy się i wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom.

Twoje zadania:

  • wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem towaru u klienta
  • dostawy do stałych partnerów handlowych na terenie Polski i zagranicą
  • prowadzenie dokumentacji pojazdu, dokumentacji transportowej
  • dbanie o powierzone mienie i narzędzia pracy

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie na stałe po okresie próbnym na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wyjazdy integracyjne oraz udział w sportowych imprezach firmowych.

Wynagrodzenie: od 3 200 zł do 5 400 zł/mies. brutto + miesięczne premie (po okresie próbnym)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk „Aplikuj”

W celu spełnienia obowiązku informacyjnego oświadczamy, iż:
1.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.
2.Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych wskazanych w katalogu danych osobowych, które pracodawca, zgodnie z Kodeksem Pracy, może żądać od osoby ubiegającej się o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO oraz art. 9 ust.2 lit. h RODO. W pozostałych przypadkach podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
3.Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody przez osobę, której dane dotyczą.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym i międzynarodowym”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy