Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E (chłodnia)

SITRA POLSKA O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • długodystansowy transport w Zachodniej i we Wschodniej Europie

  • pełne zatowarowanie spożywczymi ładunkami masowymi-cysterna-produkty płynne spożywcze, transport chłodnią

Nasze wymagania

  • międzynarodowe doświadczenie w transporcie ładunków masowych i w transporcie chłodnią

  • minimum roczne doświadczenie

  • gotowość do wyjazdów na kilka tygodni

  • posiadanie aktualnych wszelkich niezbędnych uprawnień

To oferujemy

  • dobre warunki wynagradzania