Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E (cysterna spożywcza)

JAMOX TRANS SP. Z O.O.

Powstania Wielkopolskiego 47

Strzelno

Twój zakres obowiązków

  • Transport płynnych art. spożywczych na terenie Unii Europejskiej

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95

  • Doświadczenie jako zawodowy Kierowca C+E

  • Karta kierowcy

  • Orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne

Mile widziane

  • Znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

  • Uczciwe wynagrodzenie – godne stawki + premia

  • Szybkie wpłaty - w ciągu 2 dni po miesięcznym rozliczeniu (pełna kwota płatna na konto, jesteś w stanie sprawdzić ile zarabiasz i ile będziesz miał na emeryturę)

  • Opiekę medyczną na terenie UE oraz pakiet socjalny

  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym

  • Elastyczny system pracy (np.2x1/ 3x1 lub indywidualny)

  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy

  • Postoje wyłącznie na bezpiecznych parkingach z zapleczem socjalnym dla kierowców

  • Nowoczesne, komfortowe pojazdy wyposażone w system telematyczne ,GPS, nawigację

  • Profesjonalne zaplecze: warsztat, serwis opon, myjnie, stacje paliw i wsparcie techniczne przez 24h

  • Bezpośredni nadzór dyspozytorów także w obcych językach

  • Odzież i wyposażenie ochronne

  • Parking w bazie firmy dla prywatnych pojazdów kierowców ,możliwość noclegu w hostelu

  • Wsparcie specjalistów TSL na każdym etapie realizacji zadań

  • Praktyczny trening dla osób bez doświadczenia, szkolenia indywidualne

  • Pracę wśród życzliwych ludzi

  • Partnerskie traktowanie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Od 30 lat firma JAMOX specjalizuje się w transporcie płynnych art. spożywczych na terenie Unii Europejskiej. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów i kompetencje pracowników, marka JAMOX jest na rynku synonimem rzetelności biznesowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy doświadczonych kierowców na trasy międzynarodowe. Ilość miejsc ograniczona. Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na Facebook Jamox-Trans oraz naszą stronę http://jamox.eu/, gdzie poznasz nasz tabor.

Przewiń do profilu firmy

Wynagrodzenie w firmie Jamox:

  • Średnie wynagrodzenie w JAMOX - 7200 zł netto wysoki ZUS

  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki +48- 50EUR/dobę pobytu na Zachodzie