Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E krajowy lub międzynarodowy

LUKSMANN Human Resources

9 20014 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepy firanki, wywrotki, silosy, chłodnie, cysterny, BDFy, autotransportery , solówki – zestaw do wyboru przez kierowcę

  • trasy dalekobieżne krajowe lub międzynarodowe

  • przewóz części samochodowych, towarów handlowych i spedycyjnych

Wymagania pracodawcy

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, mile widziane ADR-y

  • doświadczenia jako kierowca 1 rok,

  • mile widziany język niemiecki, na miejscu w większości lokalizacji jest polskojęzyczna dyspozycja

Pracodawca oferuje

  • praca w systemie 2/1, 2/2 , 3/1, weekendy wolne, słała lub inne- do wyboru przez kierowcę. Zmiany nocne lub dziennie

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • niemieckie wynagrodzenie w wysokości od 2000€ do 3000€ netto /msc

  • dodatkowy płatny urlop w systemach

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia,

  • pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo,

  • pomoc polskiego dyspozytora na miejscu

  • zapewnione zakwaterowanie

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

Kierowca C+E krajowy lub międzynarodowy- Niemcy / Systemy 2/1, 2/2, 3/1

region zatrudnienia: wszystkie lokalizacje w Niemczech do wyboru

Przewiń do profilu firmy