Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E międzynarodowy 3/1

1TODRIVE SP. Z O.O.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zestawu ciągnik siodłowy + naczepa typu Double decker (50-54 palety)

  • Załadunek oraz rozładunek palet przy pomocy elektrycznego wózka paletowego

  • Trasy międzynarodowe: kraje EU oraz Anglia

  • System 3/1

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • Kod 95

  • Karta kierowcy

  • Doświadczenie (min rok) w transporcie międzynarodowym w Europie i Anglii

To oferujemy

  • Zatrudnienie oparte o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 8000 - 8500PLN netto

  • System pracy 3/1

  • Przeszkolenie w zakresie ładowania naczep typu 2WIN

  • 2 tygodnie szkoleniowe z kierowcą mentorem

  • Opiekę polskiego spedytora

  • Start i koniec w bazie firmy - okolice Częstochowy

1TODRIVE SP. Z O.O.

W całej Europie wspieramy firmy transportowe najlepszymi kierowcami. Zgodnie z niedawno opublikowanym raportem PWC, całkowity niedobór kierowców w Polsce ma osiągać 200 000 do 2022 roku. Naszym celem jest wspieranie firm transportowych w rekrutacji i zatrudnianiu najlepszych kierowców. W ten sposób mogą Państwo ponownie skupić się na swojej podstawowej działalności: Transporcie.

Dlaczego 1ToDrive?

1ToDrive jest dostawcą kompleksowych usług personalnych, specjalizującym się w branży Transport i Logistyka. Katowice to pierwszy polski oddział firmy, mającej swoje korzenie w Holandii. Ponad 2.000 kierowców ciężarówek pracuje dla naszych klientów w Europie każdego dnia. Jak można oczekiwać od rzetelnego partnera, jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR. Gwarantuje to najwyższy poziom oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy