Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
POLTHERMO Jan Thomsen

Kierowca C+E na chłodnie

POLTHERMO Jan ThomsenO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Firma Polthermo Jan Thomsen zatrudni kierowcę z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym na stanowisko kierowca C+E (praca na chłodni). Miejsce zamieszkania: woj. pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie. Kierunki jazdy m.in: Niemcy, Dania, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Litwa, Łotwa, Estonia.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Karta kierowcy

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym C+E, na zestawach (samochód ciężarowy + naczepa)

  • Pełne zaangażowanie i dyspozycyjność w pracy

  • Możliwa praca w systemie 2:2

Mile widziane

  • Miejsce zamieszkania: województwo pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie

  • Doświadczenie w pracy na chłodniach

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjny, klarowny oraz terminowy system wynagradzania

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie transportowej z długoletnim doświadczeniem na rynku krajowym i międzynarodowym

  • Możliwość pracy w systemie 2:2 dla 2 zainteresowanych kierowców

  • Auta marki Volvo z pełnym wyposażeniem

  • Nowoczesny tabor

  • Współpraca ze spedycją polskojęzyczną

Tak się u nas pracuje

Kontakt

+48 696 462 265 - numer do biura

+48 666 174 024 – numer do spedytora