Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Alexander Koch Unternehmensberatung

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

JEST PANI/PAN KIEROWCĄ C+E I POSZUKUJE PRACY W NIEMCZECH?

Firma Koch-Unternehmensberatung specjalizuje się w pośrednictwie pracy dla kierowców C+E na terenie Niemiec.

Nasze wymagania

  • Mówi Pani/Pan po niemiecku lub dobrze po angielsku?

  • Ps. Oferty pracy bez znajomosci jezyka niemieckiego są również możliwe!

To oferujemy

Kierowcy C+E w 46 Bocholt -System 3/1

Szukamy Kierowcy do Transportu, Zestaw Naczepa, Trasy nacjonalne z J. Polskim

OPIS OFERTY

Komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim/angielskim lub Polskim

Przewóz na trasach dalekobieżnych po Niemczech.

Prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa, marka auta Mercedes.

Wynagrodzenie:

2.200euro + 130euro premia + 28euro dieta lacznie z weekendem ((2.500€ NETTO))

Kierowcy C+E w 48 Herford - System 3/1

Szukamy Kierowcy do Transportu, Zestaw Naczepa lub Tandem, Trasy internacjonalne i z J. Niemieckim lub angielskim komunikatywnym.

OPIS OFERTY

Komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim.

Przewóz na trasach dalekobieżnych po UE.

Prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa lub Tandem, marka auta Mercedes.

Wynagrodzenie: 2.300€/2.500€ _NETTO_

Podstawa: 2.000€ Brutto + 40€ dieta + urlop + zwrot kosztow za Kod95

Kierowca C+E w Waldbröhl -System 3/1

Szukamy kierowcy do zestawu typu Naczepa lub Oś skrętna , Transport krajowy w DE z J. niemieckim lub angielskim.

OPIS OFERTY

Komunikacja z dyspozytorem w języku Niemieckim lub angielskim.

Przewóz towaru w niemczech.

Prowadzenie zestawu z Naczepa lub Oś skrętna, marka auto MB.

Wynagrodzenie: 2.400€ + 6x28€ dieta + 11 dni urlop.

Alexander Koch Unternehmensberatung to jedna z wiodących firm w Niemczech specjalizująca się w pośrednictwie pracy dla kierowców samochodów ciężarowych, którzy posiadają doświadczenie zawodowe na trasach krajowych lub międzynarodowych.

Wysoka jakość usług oraz dbałość o swoich pracowników pozwoliła jej na zbudowanie ugruntowanej pozycji rynkowej na terenie Niemiec.

Firma Alexander Koch Unternehmensberatung obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy