Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Ullrich GRUPPE

  • Kaufungen, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • dostarczenie Towaru na termin

  • przyjazny dla klienta

Nasze wymagania

  • prawo jazdy C+E

  • aktualne badania kierwcy

  • prawo jazdy z kodem 95

Mile widziane

  • Mile widziane sa ADR

To oferujemy

  • Proponujemy naszym kierowcom niemiecka umowę wraz z ubezpieczeniem, podpisywaną na 2 lata ( po 2 latach umowa przedłuża się automatycznie na czas nieokreślony).

  • Jesteśmy rownież elastyczni co do systemu pracy. Najwięcej z naszych kierowców pracuje w następujących systemach: 2-1, 3-1, 4-1

  • Wynagrodzenie:2200 € brutto plus 28€(14€) diety+ 40 € tygodniowo za spedzenie w ciężarówce.

Posiadamy samochody marki MAN z 2020 roku.

Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, gdyż wszystkie rozmowy pomiędzy dyspozytorem a kierowcą, prowadzone są w języku polskim. W odróżnieniu od innych niemieckich firm nie wymagamy również bogatego doświadczenia zawodowego.

Przewiń do profilu firmy