Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

TOM TRANS Tomasz WalczakO firmie

5 0006 000 brutto / godz.
  • Oleśnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Działamy nieprzerwanie na Polskim rynku budowlanym od 1998r. Realizujemy projekty na terenie dolnego śląska i nie tylko. Współpracujemy z największymi firmami oraz gminami. Oferujemy transport materiałów budowlanych samochodami ciężarowymi (patelnie, wywrotki), wykonywanie robót ziemnych w pełnym zakresie, w tym wykopów szeroko i wąsko przestrzennych, wraz z umocnieniem, odwodnieniem oraz utylizacją gruntu z wykopu. Wykonujemy kompleksowe roboty drogowe obejmujące nasypy, stablizacje gruntu, podbudowy z kruszywa oraz nawierzchnie z kostki betonowej, kamiennej i bitumiczne. W ramach prowadzonych robót realizujemy sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej i sieci elektryczne. Do zapoznania się z firmą zapraszam na naszą stronę internetową pod adresem; http://www.tomtrans.oca.pl/

Opis stanowiska:

  • Firma budowlana zatrudni kierowcę samochodu ciężarowego typu wywrotka/patelnia
  • Praca na terenie Dolnego Śląska oraz ościennych województw.
  • Codziennie zjazdy do bazy firmowej.
  • Dwie soboty w miesiącu pracujące.
  • Samochód przypisany do kierowcy.

Wymagania:

  • Doświadczenie
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Kod 95
  • Dbałość o powierzony sprzęt

Ogłoszenie archiwalne