Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E / Operator Wózka Widłowego

Coko-Werk Polska Sp. z o. o

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przeważająca część pracy na ww. stanowisku polegać będzie na obsłudze wózka widłowego, natomiast pozostały czas na kierowaniu samochodem ciężarowym,

  • załadunek/rozładunek towaru z samochodu,

  • składowanie blokowe palet na magazynie zewnętrznym,

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie powierzonego mienia,

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B, C, E

  • aktualna karta kierowcy

  • doświadczenie w kierowaniu samochodami ciężarowymi (mile widziane)

  • uprawnienia UDT (warunek konieczny)

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

  • dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • umiejętnością pracy w zespole

  • odpowiedzialność

  • punktualność

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

  • prywatną opiekę medyczną

  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP

  • niezbędne narzędzia pracy

  • praca w systemie równoważnym 12-godzinnym (w godzinach 6-18)

  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na Klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy