Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E

Raben Transport Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych - międzynarodowych i/lub krajowych – Europa Zachodnia, cała Polska
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy
  • Dbałość o powierzony ładunek
  • Bieżący kontakt z kolegami i koleżankami z firmy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Kartę Kierowcy, Świadectwo Kwalifikacji, aktualne uprawnienia i badania, kurs na przewóz rzeczy
  • Mile widziane ADR w zakresie podstawowym – zwracamy koszt za kurs ADR
  • Doświadczenie nie jest wymagane

To oferujemy

  • System wynagrodzeń zgodny z wymogami prawnymi obowiązującymi od 01.02.2022 w Polsce i UE (pakiet mobilności)
  • Terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (Raben Transport bezpośredni pracodawca)
  • Różne systemy pracy w zależności od Twoich potrzeb i specyfiki pracy – np. 2/1, 3/1, pon-pt, codzienne zjazdy, 1 lub 2 weekendy pracujące w miesiącu
  • Nowoczesna flota własna – Mercedes Actros mp4/5
  • Zestaw BDF oraz ciągnik z naczepą
  • Pracę w pojedynczej lub podwójnej obsadzie
  • Szkolenie przygotowujące do samodzielnej jazdy dla Kierowców bez doświadczenia
  • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej
  • Szkolenie adaptacyjne dla nowo zatrudnionych Kierowców
  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)
  • Telefon służbowy również do celów prywatnych, nawigację, odzież firmową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki z kartą Makro
  • karty SIM
  • karty lotos – paliwo w korzystnej cenie
  • partnerski program zniżkowy na samochody
  • benefity do systemu kafeteryjnego
  • środki ochrony indywidualnej i odzież

Co nas wyróżnia?

  • Jako MocarzeTras lubimy wyzwania i szukamy dobrych rozwiązań.
  • Możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji.
  • Cenimy sobie dobrą atmosferę.
  • Do drogi napędza nas pozytywna energia.

Raben Transport Sp. z o.o.

Mamy drive do rozwoju!

Ponieważ w Raben Transport doskonalenie naszej organizacji powierzamy utalentowanym osobom z dużym potencjałem i każdemu umożliwiamy rozwój w różnych działach i w międzynarodowym środowisku. Nasze oddziały znajdują się w: Gądkach k. Poznania, Gniewomierzu k. Legnicy oraz w Rudzie Śląskiej.

Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych i europejskich trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

Specjalizujemy się w ładunkach całopojazdowych – 24-tonowe ciężarówki z logo Raben na drogach Polski i Europy to nasza sprawka! Wierzymy w swobodną, dwukierunkową komunikację oraz rzetelną i konstruktywną informację zwrotną. Podejmujemy się dużych projektów, dlatego nasze kontakty pozbawione są sztywnych barier – to znakomicie ułatwia współpracę i realizację innowacyjnych pomysłów. A tylko takie mamy.

Nie wierzysz? Sprawdź sam! Jeżeli cenisz sobie autonomię i dynamikę w pracy, bezpieczne i komfortowe środowisko, a źródłem satysfakcji jest dla Ciebie kontakt z ludźmi, dołącz do naszego Zespołu!

Aktualne oferty pracodawcy
RT/KM/KK/2022

Kierowca C+E, podkarpackie