Logo Pracuj.pl

Kierowca C+E

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

5 500–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego prowadzonego pojazdu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E z ważnym kodem 95
  • karta kierowcy
  • minimum roczne doświadczenie w przewozach międzynarodowych
  • aktualne badanie psychologiczne

To oferujemy

Różne systemy pracy:

- każdy weekend dom (bez stałego auta),

- co drugi weekend dom (auto przypisane do kierowcy),

- 2/2 (możliwość przypisania auta do 2 kierowców),

- 2/1 (bez stałego auta),

- 3/1 (auto przypisane do kierowcy),

- 4/1 (auto przypisane do kierowcy),

- 6 dni w trasie na 6 dni w domu,

- możliwość ustalenia indywidualnego systemu pracy.

Zarobki od 5500 netto (za dwa tygodnie pracy) do 12000 zł netto (za miesiąc).

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • darmowa nauka języka angielskiego
  • nowoczesne auta z systemami bezpieczeństwa
  • szkolenia m.in. z ekojazdy

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp. k.

MASZOŃSKI LOGISTIC jest jedną z największych firm transportowych w Polsce, w stu procentach z kapitałem polskim. Działającą w 2 krajach i zatrudniającą ponad 750 pracowników firma od ponad 25 lat dostarcza rozwiązania z których korzystają największe przedsiębiorstwa oraz Klienci korporacyjni w Europie. Na przestrzeni tego okresu wyspecjalizowała się w obsłudze, między innymi takich sektorów jak: elektronika, automotive, opakowania, AGD.

Kierowca C+E, podlaskie