Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E

  • Poznań, Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 24.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie chłodniczym, w szczególności transporcie kwiatów, roślin doniczkowych oraz krzewów. Posiadamy nowoczesny tabor obsługujący trasy międzynarodowe i w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kierowców C+E z doświadczeniem na chłodniach na obsady pojedyncze i podwójne.
Miejsce pracy: Poznań (okolice), Plewiska (pow. poznański)

Opis stanowiska:

Obowiązki wynikające z prowadzenia zestawu ciągnik + naczepa chłodnia na trasach międzynarodowych jak i krajowych. Jeździmy głównie do Holandii, Wielkiej Brytanii oraz po Polsce. Realizujemy transporty na trasach PL-NL-PL oraz PL-NL-GB-PL. Wyjazd i powrót na bazę. Czas trwania kursu zależny od zlecenia (3 do 6 dni). Odpoczynki tygodniowe po zjeździe na bazę, w szczególnych przypadkach może się zdarzyć poza bazą. Pensja do 10 każdego miesiąca, około 3000 – 4500 PLN brutto + diety i ryczałty za nocleg (całość 6000-8500 tys PLN na konto) w zależności ile chce jeździć kierowca, wszystko zgodnie z czasem pracy kierowcy.

Wymagania:

  • prawo jazdy C+E
  • aktualne badania
  • świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy
  • min. 2-letnie doświadczenie w kierowaniu ciągnikiem z naczepą
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność
  • miejsce zamieszkania Poznań i okolice (do 50km)
  • mile widziane doświadczenie na chłodniach/w transporcie kwiatów

Oferujemy:

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • nowoczesny i dobrze utrzymany tabor
  • umowę o pracę

Mile widziane obsady podwójne z doświadczeniem w transporcie kwiatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),
prowadzonych przez J.Van VLIET TRANSPORT sp. z o.o."