Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca C+E

BESTRANS sp. z o.o.O firmie

5 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Spółka BESTRANS specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych. Współpracuje z liderami wprowadzającymi na rynek towary i produkty świeże.

Opis stanowiska:

Kierowca C+E, Praca na terenie Polski, transport chłodniczy

Wymagania:

Prawo jazdy C+E, komunikatywność, zaradność, uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,

Oferujemy:

Stabilne warunki pracy w miłej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie, praca  na terenie kraju, profesjonalna opieka planistów transportów, praca z nowoczesnym taborem samochodowym, elastyczny system pracy.

Ogłoszenie archiwalne