Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E Szwecja + Norwegia lub Europa Zachodnia

Ntex sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sumienne wykonywanie obowiązków / zleceń

  • Opieka nad powierzonym sprzętem

Nasze wymagania

  • Aktulane prawo jazdy C+E z kodem 95

  • Chęć i zaangażowanie w powierzoną pracę (bez pasji ciężko jest pracować)

  • Podstawowej znajomości j. Angielskiego

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w transporcie na kierunku Skandynawia, znajomość procedur celnych,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System zmianowy 2/1 lub 3/1

  • Obsługę stabilnych kontraktów (stałe ładunki) na bezpiecznych kierunkach (Skandynawia) w czytelnym systemie pracy

  • Wysokie standardy (bezwzględne przestrzeganie norm czasu pracy i BHP kierowców)

  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Ciągniki VOLVO EURO 6

  • Stabilna prace w firmie i ugruntowanej pozycji na rynku skandynawskim i międzynarodowym

NTEX sp. z o.o z siedzibą w Gdyni to firma będąca częścią szwedzkiej grupy transportowo-spedycyjnej NTEX AB. Grupa Ntex posiada swoje oddziały w Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Finlandii, Litwie, Łotwie i Estonii.

Przewiń do profilu firmy