Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E transport międzynarodowy

F.H.U. "CYKAS" IMPORT-EXPORT GŁOWIŃSKI KRZYSZTOF

umowa o pracę
8 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 5008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pojazdem

  • Obsługa codzienna pojazdu

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Sprawdzenie ilościowe załadowanego towaru ze zleceniem transportowym

  • Dbałość o obieg dokumentów

  • Sporządzanie dokumentów transportowych

  • Terminowość realizowanego transportu

  • Dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • Karta kierowcy

  • Punktualność

  • Zaangażowanie do pracy

To oferujemy

  • Prace na nowym taborze Volvo Renault przydzielony do kierowcy

  • Terminowe wypłata wynagrodzenia

  • Elastyczny czas pracy

  • Stałe trasy

  • Pauzy 24/45H w miejscu zamieszkania

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Premie roczne

O nas

Firma Cykas zatrudni kierowców w ruchu międzynarodowym. Zajmujemy się transportem roślin i sadzonek na terenie kraju oraz UE. Współpracujemy z gospodarstwami ogrodniczymi oraz firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem roślinami.