Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E u.niemiecka wózek widłowy

Maszoński LogisticO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • wykonywanie załadunku i rozładunku z wykorzystaniem wózka jezdniowego

  • dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego prowadzonego pojazdu

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • prawo jazdy kategorii C+E z ważnym kodem 95

  • karta kierowcy

  • minimum roczne doświadczenie w przewozach międzynarodowych

  • aktualne badanie psychologiczne

To oferujemy

  • umowę o pracę (zgodną z niemieckimi standardami)

  • niemiecki system opieki zdrowotnej, socjalnej i emerytalnej (min. 219 €/mc na każde dziecko)

  • możliwość wyboru systemu pracy - 4 tygodnie w trasie/tydzień w domu do 2500 euro na rękę lub co drugi weekend w domu do 2500 euro na rękę

  • łatacze co weekend dom (bez stałego auta, wymagana jazdy do GB) do 2050 euro na rękę

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • darmowa nauka języka angielskiego

  • nowoczesne auta z systemami bezpieczeństwa

  • szkolenia m.in. z ekojazdy

Maszoński Logistic

Jesteśmy firmą z tradycjami, która nieustannie się rozwija i otwiera nowe możliwości. Dzięki nowym technologiom, nowoczesnym samochodom ciężarowym oraz świetnej załodze możemy zagwarantować usługi na wysokim poziomie – na terenie Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w obsłudze, między innymi takich sektorów jak: elektronika, automotive, opakowania, AGD.

Daj nam szansę poznać Twoje umiejętności czy doświadczenie, a może się okazać, że to właśnie na Ciebie czekamy.

Przewiń do profilu firmy