Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca C+E w ruchu krajowym i międzynarodowym

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.O firmie

  • Alwernia

    Alwernia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Producent kompletnych rozwiązań dla budownictwa indywidualnego i przemysłowego poszukuje kandydata

na stanowisko Kierowcy C+E w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E,

  • Karta cyfrowa, kurs przewozu rzeczy

  • Dyspozycyjność.

  • Mile widziane uprawnienia na HDS

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca w międzynarodowym zespole.

  • Nowoczesną flotę ciężarówek.

  • Mobilne narzędzia pracy (telefon służbowy, tablet).

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

BLACHPROFIL2® to producent kompletnych rozwiązań dachowych, posiadający cztery zintegrowane, wysoko rozwinięte technologicznie zakłady produkcyjne na terenie Polski i Rumunii.

W ofercie BP2.EU znajdują się blaszane dachówki modułowe dostępne w ramach MODULAR SERIES, produkty kompaktowe, które obejmuje COMPACT SERIES oraz klasyczne cięte na wymiar ujęte w CLASSIC SERIES oraz panel dachowy LAMBDA 2.0®. Spółka oferuje blachy trapezowe wysoko profilowane, kasety ścienne jak również kasetony elewacyjne SKRIN® oraz LINEA®, płyty warstwowe CorePIR®, CorePUR® I CoreWOOL®, dedykowane obróbki i akcesoria dachowe oraz systemy rynnowe INGURI®.

Przewiń do profilu firmy