Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym i krajowym

"INTERTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"INTERTRANS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opławiec 186

Bydgoszcz

Jesteśmy od 20 lat na rynku i poszukujemy do naszej załogi

Opis stanowiska

  • Kierowca w transporcie międzynarodowym chłodniczym na stałych trasach, tzw. kółka, w systemie 3/1 lub 5 dni w tygodniu w obsadach pojedynczych lub podwójnych

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Badania lekarskie i psychologiczne
  • Cyfrowa Karta Kierowcy
  • Zaangażowanie
  • Preferowani kierowcy z doświadczeniem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie rozliczane z danych z karty kierowcy plus diety i premie
  • Wynagrodzenie za pracę w Austrii i Niemczech wg. przepisów o płacy minimalnej
  • Nowe auta MAN, SCANIA i VOLVO
  • Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów:

608 457 499 lub 662 012 756

lub przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Intertrans Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Opławiec 200, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji  procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przeze mnie danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Wiem, że w każdym czasie mogę cofnąć swoją zgodę”
 Informujemy, że Administratorem danych jest Intertrans Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Opławiec 200. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne