Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym i krajowym

BRIT-POL POLSKA sp. z o.o.O firmie

9 500‐15 000 zł brutto / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Firma Brit-Pol Polska, specjalizująca się w transporcie międzynarodowym i krajowym, oferuje wysokiej jakości usługi. Na rynku europejskim działa z sukcesami od roku 2010. W związku z ciągłym rozwojem i rozbudową floty firma  poszukuje do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca w transporcie na terenie Unii Europejskiej
  • Monitoring rozliczania zrealizowanych zleceń transportowych
  • Stała współpraca z działem planowania
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Pomoc przy załadunku lub rozładunku (opcjonalnie, zależnie od zapotrzebowania klienta)

Czego oczekujemy:

  • Aktualne uprawnienia - Prawo Jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie i praktyka zawodowa w transporcie min 1 rok
  • Samodzielność, sumienność, szczerość i odpowiedzialność

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Praca w elastycznych systemach - 2/1 lub 3/1
  • 3000 PLN brutto wynagrodzenie z premią miesięczną
  • 62 EUR dziennie na terenie całej Unii Europejskiej
  • Nowoczesna i nowa flota pojazdów SCANIA R450
  • Nowoczesny system realizacji i rozliczania zleceń transportowych

Ogłoszenie archiwalne