Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Adecon Sp. z o.o.

  • Jawor

    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa tras międzynarodowych (głównie Niemcy, Holandia, Czechy, Belgia, Austria, Francja)

  • pojedyncza obsada– auto przydzielone do kierowcy

Nasze wymagania

  • ważne prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia do przewozu rzeczy

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komplet badań lekarskich (badania psychotechniczne)

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność

  • dbałość o powierzony sprzęt

Mile widziane

  • uprawnienia ADR

To oferujemy

  • nowoczesną flotę pojazdów (zestawy Mercedes-Benz, DAF, Iveco)

  • praca z własną spedycją

  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w znanej i szanowanej firmie na rynku międzynarodowym

Jesteśmy stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku usług logistycznych. Nasi pracownicy to mix osobowości, indywidualności i charakterów, które wspólnie budują jedną całość. Tworzymy zespół zgranych, ambitnych i zaangażowanych ludzi. Nie boimy się zmian – rozumiemy, że są one stałym elementem naszej codzienności – pchają nas do szukania nowych rozwiązań i możliwości.

Przewiń do profilu firmy