Oferta pracy

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

AUTOLAND GLOBAL FORWARDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Skoczów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
AUTOLAND GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o jest młodą i dynamicznie rozwijająca się firmą. Od 2011 roku sukcesywnie zdobywa uznanie i zaufanie klientów. Ambitny a co najważniejsze doświadczony zespół każdego dnia z sukcesem dostarcza swoim kontrahentom oczekiwany serwis na najwyższym poziomie.

Wraz z rozwojem firmy i poszerzaniem taboru Firma AUTOLAND GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o poszukuje kandydatów do działu transportu i spedycji międzynarodowej.

Realizujemy przewozy na terenie Włoch wykorzystując naczepy typu Mega.

Krótki opis stanowiska:

Obowiązki wynikające z prowadzenia zestawu ciągnika siodłowego z naczepą na trasach międzynarodowych jak i krajowych. Jeździmy głównie do Włoch realizując obsługę stałych linii na trasach Polska – Włochy – Polska.

Odpoczynki tygodniowe po zjeździe na bazę, wszystko zgodnie z czasem pracy kierowcy.

 Kwalifikacje i doświadczenie:

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego z naczepą min. 1 rok
  • Prawo jazdy kat C+E
  • Karta kierowcy
  • Znajomość zasad czasu pracy kierowcy
  • Samodzielność w działaniu i planowaniu
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywanych zadaniach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnie działającej firmie na polskim rynku
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (PZU zdrowie)
  • Ubezpieczenie grupowe
Jeśli chciałbyś/chciałabyś zaaplikować na to stanowisko to prosimy o wysłanie Twojego CV poprzez przycisk aplikuj.

Dodatkowe pytania ? – zapraszamy do kontaktu pod numerem 882 919 616

Informujemy, że będziemy kontaktować się skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych jest: AUTOLAND GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o , ul. Wiślańska 31 , 43-430 Skoczów, NIP: 5482669677 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: AUTOLAND GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o , ul. Wiślańska 31 , 43-430 Skoczów, NIP: 5482669677 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy