Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Maszoński LogisticO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego prowadzonego pojazdu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E z ważnym kodem 95

  • karta kierowcy

  • minimum roczne doświadczenie w przewozach międzynarodowych

  • aktualne badanie psychologiczne

To oferujemy

Różne systemy pracy:

- każdy weekend dom (bez stałego auta),

- co drugi weekend dom (auto przypisane do kierowcy),

- 2/2 (możliwość przypisania auta do 2 kierowców),

- 2/1 (bez stałego auta),

- 3/1 (auto przypisane do kierowcy),

- 4/1 (auto przypisane do kierowcy),

- 6 dni w trasie na 6 dni w domu,

- możliwość ustalenia indywidualnego systemu pracy.

Zarobki od 5500 netto (za dwa tygodnie pracy) do 12000 zł netto (za miesiąc).

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • darmowa nauka języka angielskiego

  • nowoczesne auta z systemami bezpieczeństwa

  • szkolenia m.in. z ekojazdy

Maszoński Logistic

MASZOŃSKI LOGISTIC jest jedną z największych firm transportowych w Polsce, w stu procentach z kapitałem polskim. Działającą w 2 krajach i zatrudniającą ponad 750 pracowników firma od ponad 25 lat dostarcza rozwiązania z których korzystają największe przedsiębiorstwa oraz Klienci korporacyjni w Europie. Na przestrzeni tego okresu wyspecjalizowała się w obsłudze, między innymi takich sektorów jak: elektronika, automotive, opakowania, AGD.

Przewiń do profilu firmy