Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Lech Drób Sp. z o.o.O firmie

  • Tartaczna 20B, Zalewo
    Zalewo, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Lech Drób Sp. z o.o.

Tartaczna 20B

Zalewo

Twój zakres obowiązków

  • Praca związana z wyjazdami na terenie Polski i UE

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C + E oraz świadectwo kwalifikacji

  • karta kierowcy

  • aktualne badania lekarskie i psychotechniczne

Mile widziane

  • licencja na przewóz żywych zwierząt

To oferujemy

  • praca w transporcie krajowym i międzynarodowym (trasy mieszane)

  • atrakcyjną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców

  • klarowny, atrakcyjny system terminowo wypłacanego wynagrodzenia

  • bazę z zapleczem gospodarczym

Dodatkowe informacje

Mile widziane kobiety (możliwa podwójna obsada dla Pań)