Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SPECbudowa.pl s.c. z siedzibą w Zgierzu przy ul. Hożej 6 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E

Specbudowa.pl s.c. M.Wasiak, M.JanickiO firmie

  • Hoża 6
    Zgierz, łódzkie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 16 maj 2021
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Specbudowa.pl s.c. M.Wasiak, M.Janicki

Hoża 6

Zgierz

Skład SPECbudowa.pl s.c. prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz tynków i farb. Obręb naszej działalności to Zgierz, Łódź (woj. łódzkie).

Miejsce pracy: Zgierz

Opis stanowiska:

Poszukujemy kierowcy kat. C. Praca na miejscu, polegająca na dostarczaniu materiałów do klientów hurtowni SPECbudowa.

Wymagania:

Doświadczenie w prowadzeniu auta ciężarowego.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na HDSy.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie. Miłą atmosferę. Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne