Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C + E - system 2/1 - kontenery + plandeki

KOLO TRANS SP. Z O.O. S.K.

11 00015 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Trasy: Dania - Niemcy, UK, Szwecja

  • Stałe miejsca załadunków

  • Praca w kółkach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie min. 6 miesięcy – warunek konieczny

  • Prawo jazdy kategorii C + E

  • Aktualne uprawnienia i badania

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość topografii Europy

To oferujemy

  • Dowóz do pracy z domu kierowcy naszymi nowoczesnymi busami

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Nowy system wynagradzania, stała pensja: od 8 500 zł netto/msc za 2/1

  • Optymalnie zorganizowane procesy transportowe

  • Pracę zgodną z przepisami dot. czasu pracy i jazdy

  • Terminowość wynagrodzeń

  • Praca w komfortowych warunkach, nowoczesna i zadbana flota pojazdów MAN