Logo Pracuj.pl

Kierowca C + E

Coquelle Polska Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • W związku z otwarciem nowego oddziału, poszukujemy doświadczonych i sumiennych kierowców w ruchu międzynarodowym w systemie 3/1. Jazda po Europie zachodniej bez GB nowoczesnymi autami + naczepy typu firanka lub samowyładowcze WALKINGFLOOR

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś sumienny , punktualny , dbasz o powierzony sprzęt jak również o pozytywny wizerunek firmy ta oferta skierowana jest właśnie dla ciebie
  • Jeśli jesteś bez doświadczenia to żaden problem , wyszkolimy cię od A do Z!

To oferujemy

  • Atrakcyjne i jasne wynagrodzenie
  • Auta są wyposażone w nawigację, czytniki do poboru opłat na całą Europę, telefon służbowy.
  • Wyjazd odbywa się z Olszyny i powrót ciężarówką na Olszynę ( bezpieczny parking dla auta prywatnego)
  • Bardzo dużo stałych i powtarzalnych zleceń.
  • 3 stałe auta dla 4 kierowców ( możliwość zebrania „swojej ekipy” na te samochody, co pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemności przejmując i zdając samochód )
  • Całodobowe wsparcie dla kierowcy
  • Więcej szczegółów chętnie udzielę telefonicznie bądź mailowo

Kontakt:

725 558 590

Kierowca C + E, mazowieckie