Kierowca C + E

SILVAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dobroszyce (pow. oleśnicki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych.

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie, Dobroszyce, Szczecinek

Zadania:

  • Przewóz surowca drzewnego
  • Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę – codzienny powrót do domu

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych
  • Mile widziane uprawnienia na HDS

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (co druga sobota na I zmianę)
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Grupowe ubezpieczenie finansowane przez pracodawcę
  • Comiesięczna nagroda uznaniowa po okresie wdrożeniowym
  • Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (pojazdy MAN, Scania, Volvo)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy