Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C + E w transporcie międzynarodowym

CARGO EXPERT GROUP

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w transporcie międzynarodowym na terenie Europy Zachodniej.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym;

  • prawo jazdy kat. C+E;

  • karta kierowcy;

  • ukończony kurs na przewóz rzeczy oraz aktualne badania psychologiczne;

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym w przypadku pracy na cysternach.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • pracę na zestawach z plandeką lub cysterną spożywczą;

  • stały grafik pracy w systemie 2/1, 2/2 na plandekach i 2/1, 2/2, 4/2 na cysternach spożywczych;

  • trasy na terenie UE;

  • terminową wypłatę wynagrodzenia oraz premie i dodatki;

  • zapewniony transport do i z pracy firmowymi busami;

  • nowoczesny i stale modernizowany tabor (DAF i MAN) z pełnym pakietem serwisowym;

  • ciągniki siodłowe euro 6;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na rozwój pracowników;

  • szkolenia z ekonomicznej jazdy;

  • premię rekrutacyjną za polecenia;

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym NNW.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • premie

Jesteśmy przewoźnikiem kontraktowym dostarczającym usługę truckingu obcych jednostek załadowczych każdego typu. Naszym celem jest wspieranie liderów rynku usług logistycznych w realizacji przewozów drogowych oraz tworzenie wysokiej jakości stabilnych miejsc pracy.

W związku z rozwojem floty poszukujemy pracowników na stanowisko:

www.cargoexpert-group.com/pl

Adres siedziby firmy: ul. Długa 6/4 ,64-300 Nowy Tomyśl (wielkopolskie)

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie cv za pomocą przycisku aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem: 693 616 660 (w godz. 8:00-16:00).