Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C - Dostawca

  • Oferta pracy w Chemnitz, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 06.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agencja zatrudnienia
    numer wpisu do rejestru: 8763
    Miejsce pracy: Oferta pracy w Chemnitz

    OPIS STANOWISKA:

    •  transport mebli samochodami ciężarowymi 12 ton lub 7,5 tony
    •  rozładunek i przenoszenie mebli
    • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

    WYMAGANIA:

    • prawo jazdy kat.C , karta kierowcy
    • motywacja do pracy

    OFERUJEMY:

    • wynagrodzenie od 2000 – 2250 euro brutto
    • niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie
    • legalne i stałe zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
    • przestrzeganie czasu pracy kierowców
    • możliwość podjęcia pracy od zaraz
    • bezpłatne zakwaterowanie

    Jesteś zainteresowany? Zaaplikuj do nas, czekamy na Ciebie!

    Osoby zainteresowane  proszę o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj lub o kontakt pod numerem
    +48 756410013; +48 508 530 100
    w godz. od 9:00 do 16:00.

    „JAKOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ, INDYWIDUALNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ”
    …nie możesz lepiej podsumować usług naszej firmy.

    Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy rozwiązania personalne na miejscu dostosowane do Twoich potrzeb.