Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C E w ruchu międzynarodowym

Imperial Transport Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • STAŁE LINKI DE-GB, NL-GB

Nasze wymagania

  • Aktualne uprawnienia: prawo jazdy kat. CE z kodem 95 + karta kierowcy

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym na zestawie mega

  • Sumienność i zaangażowanie

  • Niekaralność

Mile widziane

  • Znajomości j. angielskiego lub/i niemieckiego

  • Zaświadczenie ADR podstawowy

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne i uczciwe warunki zatrudnienia

  • Ubezpieczenie grupowe, wczasy „pod gruszą”

  • Stabilizację – terminowe wypłaty

  • Zaplecze socjalne podczas wykonywania pracy

  • Stałe trasy międzynarodowe

  • System pracy: do wyboru 2/1, 2/2

  • Dyspozycja w języku polskim

  • Pojedyncze obsady

  • Miła atmosfera pracy z indywidualnym podejściem do każdego pracownika

  • Komfortowy tabor – wysokie kabiny, systemy bezpieczeństwa, dwa łóżka, nawigacja, lodówka itp.

  • Nasza dewiza: biznes robimy z kierowcą a nie na kierowcy

Imperial Logistics jest dostawcą usług logistycznych w zakresie outsourcingu zintegrowanej logistyki. Znajduje się wśród 30 największych globalnych dostawców usług logistycznych.

Poszukujemy nowych technologii i wykorzystujemy je, aby dostarczać innowacyjne oraz kompleksowe rozwiązania naszym klientom.

Dzięki zarządzaniu łańcuchem dostaw i rozwiązaniom „Route to market” dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, zapewniając im konkurencyjność na rynku. Nasze działania mają na celu poprawę życia ludzi dzięki dostępowi do wysokiej jakości produktów i usług.

Poprzez rozwiązania 4PL koordynujemy realizację wszystkich procesów logistycznych w łańcuchu dostaw, od dostawców surowców, aż po ostatecznych nabywców dla naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy