Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca CE

  • Hamburg, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Addicks & Kreye

    Firma Addicks&Kreye szuka kierowców na transport kontenerów morskich w Hamburgu i okolicach.

    Kierowca CE

    Miejsce pracy: Hamburg

    Opis stanowiska:

    Kierowca na transport kontenerów morskich w Hamburgu i okolicach.

    Wymagania:

    • uprawnienia na CE
    • prawo jazdy - kod 95
    • praca w dzień lub w nocy od poniedziałku do piątku
    • komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

    Oferujemy:

    • pracę na warunkach niemieckich
    • 2250,00 Euro Brutto
    • + 100 Euro za obecność w pracy (miesięcznie)
    • + 100 Euro za jazdę bez wypadku (miesięcznie)
    • + płacone nadgodziny
    • + diety (od 8godz. = 12,- / od 10 godz. = 18.- / od 11 godz.=24,) Euro
    • + dodatek nocny od 250,- do 450,- w miesiącu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.