Logo Pracuj.pl

Kierowca CE Holandia (silosy)

FME Transport Service Sp. z o.o.O firmie

  • Holandia
    zagranica
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca kat C+E ( silosy) w transporcie międzynarodowym na terenie Europy Zachodniej

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, aktualna karta kierowcy
  • własna działalność gospodarcza
  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym min 3 lata ( silosy)
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • terminowe wypłaty
  • system pracy 4/1 lub 6/2 lub do indywidualnego ustalenia
  • praca na terenie Europy Zachodniej
  • dostęp do udogodnień socjalnych w oddziale firmy

FME Transport Service Sp. z o.o.

FME Transport Service Sp. z o.o. jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą otwartą na potrzeby rynku. Zajmujemy się rekrutacją kierowców dla firm transportowych.

Kierowca CE Holandia (silosy), Holandia