Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca CE - kontenery

Interim Transport GroupO firmie

  • Holandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Nieustannie poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kierowców do transportu kontenerów. Mamy pracę w portach w Rotterdamie, ale także w Antwerpii i kilku innych portach w Niemczech.

Obowiązki:

Jako kierowca transportu kontenerów możesz wybrać, w jakim systemie chcesz pracować, na przykład pracować 3 tygodnie i wracać do domu na 1 tydzień. Jesteś w drodze przez cały tydzień i prowadzisz administrację, która się z tym wiąże.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C + E

  • Code 95

  • Karta do tachografu cyfrowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziany certfikat ADR

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie holenderskiego CAO lub na wlasnej działalności gospodarczej.

  • Płatność tygodniowa (+/- 950 € netto tygodniowo).

  • Stała praca przez cały rok.

  • Komplet odzieży roboczej.

  • Zapewniamy bardzo dobre warunki mieszkaniowe.

  • Taxi z lotniska.

Interim Transport Group

Szukasz nowego wyzwania? W ITG jesteś we właściwym miejscu.

Jesteśmy młodą i dynamiczną organizacją zrzeszającą firmy transportowe i kierowców zawodowych w Holandii. Naszym celem jest, aby właściwy kierowca znalazł się we właściwym miejscu. 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu! W ITG stawiamy Ciebie na pierwszym miejscu.

Po obszernej rekrutacji i sprawdzeniu referencji, ITG z przyjemnością przywita Cię w swoim zespole. Uważnie słuchamy Twoich życzeń, ponieważ dla nas najważniejsze jest, abyś byl zadowolony. Gdy tylko zaczniesz jeździć dla ITG, możesz liczyć na obszerna pomoc i długoterminowe planowanie Twojej kariery.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.