Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca CE

Addicks & Kreye

  • Bremerhaven, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Addicks & Kreye szuka kierowców do pracy w transporcie z portu na krótkich trasach w okolicach Bremerhaven.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. CE

  • Kwalifikacje zawodowe kod 95

  • Dzienna albo nocna zmiana od poniedziałku do piątku

  • Język wymagany do komunikacji, niemiecki lub angielski w stopniu podstawowym (komunikatywnym)

To oferujemy

  • Praca bezpośrednio u pracodawcy bez pośredników

  • Podstawa od 2100€

  • Premia 100€ za dostępność do pracy (brak zwolnień lekarskich)

  • Premia 100€ za bezszkodową jazdę

  • Wypłacane nadgodzin

  • Diety 14€, od 12 godz. 21 €, od 13 godz. 28€

  • Dodatek nocny nie opodatkowany 450€

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV klikając w przycisk aplikowania