Oferta pracy

Kierowca / Chauffeur

Ambasada USA

  • Praca zmianowa:tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + trzynasta pensja + nadgodziny

Aleje Ujazdowskie 29/31

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów opancerzonych i innych, dbanie o bezpieczeństwo, stan techniczny pojazdów i czystość.

Nasze wymagania

  • Ukończona szkoła średnia

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego kierowcy

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę

  • Roczną pensję w wysokości 55,256 zł brutto

  • Prywatna opieka medyczna

  • Darmowe lekcje j. angielskiego

  • Dodatkową trzynastą pensję w grudniu i inne benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowy urlop

The U.S. Mission provides equal opportunity and fair and equitable treatment in employment to all people without regard to race, color, religion, sex, national origin, age, disability, political affiliation, marital status, or sexual orientation.

Przewiń do profilu firmy

Inne informacje

Aplikacje przyjmowane są do 20 stycznia 2022 wyłącznie przez elektroniczny system rekrutacyjny ERA dostępny na stronie internetowej Ambasady:

Tylko aplikacje nadesłane w systemie ERA będą rozpatrywane.