Logo Pracuj.pl

Kierowca

TRANSPORTSERVICE ANDRZEJ DATAO firmie

3 800–4 800
brutto / mies.
  • Chojna
    Chojna, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
    Przewóz towarów do zagranicznych kontrahentów na terenie Niemiec.
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • transport towarów motoryzacyjnych na terenie Niemiec
  • rozliczanie należności, nadzór nad przewożonym towarem, obiegiem wymaganej dokumentacji (faktury, listy przewozowe);

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie w pracę i sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole
  • dbałość o powierzone narzędzia pracy (smartfon, samochód, wyposażenie).

To oferujemy

  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjemną atmosferę w pracy oraz przejrzysty system wynagrodzeń.

O nas

Jesteśmy firmą transportową dynamicznie wkraczająca na rynek zagraniczny. Pośredniczymi w dostawach towarów od duży dystrybutorów części motoryzacyjnych miedzy innymi Inter Cars S.A. . Dostarczamy towar do klientów na terenie Niemiec. Fachowy przeładunek zawdzięczamy dzięki grze zespołowej. Nasi Partnerzy Handlowi dbają o ciągłość i płynność dostaw do Klientów zagranicznych.

Kierowca, Chojna