Kierowca

TROPICAL Tadeusz Ogrodnik

  • Opolska 25, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Opolska 25

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i wyładunek towarów i surowców dostarczenie towaru do kontrahentów oraz dokumentów rozliczeniowych

  • Odbiór surowców i dostawa do przedsiębiorstwa

  • Sygnalizowanie bezpośredniemu przełożonemu o występujących nieprawidłowościach w pracy samochodów

  • Nadzorowanie prawidłowego, zgodnego z dopuszczalną ładownością załadunku pojazdu oraz jego odpowiednie zabezpieczenie,

  • Ustalenie z przełożonym terminów przeglądów, konserwacji oraz innych czynności niezbędnych do utrzymanie samochodu w stanie sprawności

  • Uczestnictwo w targach, wystawach, giełdach i pomoc w organizacji sprzedaży towarów

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo przewozu

  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z odbiorcami

  • Pomoc przy pracach magazynowych

Nasze wymagania

  • Ważne prawo jazdy kategorii C

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Świadectwo kwalifikacji do przewozu rzeczy

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

Mile widziane

  • Świadectwo o niekaralności

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dodatkowe dni wolne

TROPICAL to wiodąca marka w branży zoologicznej w Polsce i na świecie. Od ponad 40 lat TROPICAL z pasją wytwarza produkty najwyższej jakości. Ugruntowana pozycja firmy i wieloletnie doświadczenie przekładają się na ciągłą ekspansję firmy. Obecnie produkty TROPICAL dostępne są już w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. W szerokiej ofercie firmy znajduje się aż pięć marek dedykowanych różnym segmentom: Tropical (produkty akwarystyczne, terrarystyczne i dla ryb w oczkach wodnych), Tropifit (produkty dla gryzoni, małych ssaków i ptaków), TropiDog (karmy dla psów), TropiCat (karmy dla kotów) i Bi Florin (produkty do pielęgnacji roślin ozdobnych).

Przewiń do profilu firmy