Oferta pracy

Kierowca

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

4 000‐7 500 zł brutto / mies.
  • Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Ogólnopolska firma WC SERWIS zatrudni kierowcę na jeden z naszych oddziałów.
Kierowca

Obowiązki:

  • serwis i dostawa toalet przenośnych na terenie województwa
  • dostawa i odbiór ogrodzeń przenośnych

Oczekujemy:

  • osób z doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów powyżej 3,5 t oraz busów do 3,5t
  • mile widziane doświadczenie jazdy z przyczepą
  • osób dyspozycyjnych
  • osób z dobrą znajomością topografii województwa

Oferujemy:

  • stałą i stabilną pracę w przedsiębiorstwie z ponad 20 - letnim doświadczeniem
  • stałe wynagrodzenie oraz premie za jakość wykonanej pracy i ewentualne nadgodziny w weekendy
  • pracę na terenie oddziału bez delegacji, codziennie na miejscu
  • możliwość rozwoju, dofinansowania do nowych kwalifikacji

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń a w razie pytań o kontakt z naszym opiekunem.

Kontakt telefoniczny pod numerem 504-953-879

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy