Kierowca ciągnika siodłowego

  • mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
EURO - TRANS to lider zintegrowanych rozwiązań transportowych, dedykowanych branży budowlanej
w Polsce. Specjalizujemy się w transporcie kruszyw, cementu oraz betonu. Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw.
film

Region: mazowieckie, wielkopolskie, dolnośląskie, śląskie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • Praca w ruchu krajowym na ciągniku siodłowym z naczepą samowyładowczą (wywrotką)
    lub cementonaczepą
  • Transport kruszyw (cementu)

Wymagania:

  • Aktualne kwalifikacje
  • Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • Ciągłość pracy
  • Nowoczesny tabor topowych marek
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy

Kierowco, jeżeli jesteś zainteresowany pracą na miejscu w wiodącej Polskiej firmie transportowej prosimy
o wysłanie zgłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj

lub kontakt telefoniczny:

Mazowieckie                         502-170-303
Wielkopolskie                        503-149-949
Dolnośląskie                          500-098-661
Śląskie                                  883-969-444
Kujawsko-pomorskie              511-238-389

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”