Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca ciągnika siodłowego

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    EURO - TRANS to lider zintegrowanych rozwiązań transportowych, dedykowanych branży budowlanej
    w Polsce. Specjalizujemy się w transporcie kruszyw, cementu oraz betonu. Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw.
    film

    Region: mazowieckie, wielkopolskie, dolnośląskie, śląskie, kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Praca w ruchu krajowym na ciągniku siodłowym z naczepą samowyładowczą (wywrotką)
      lub cementonaczepą
    • Transport kruszyw (cementu)

    Wymagania:

    • Aktualne kwalifikacje
    • Mile widziane doświadczenie

    Oferujemy:

    • Ciągłość pracy
    • Nowoczesny tabor topowych marek
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Elastyczne godziny pracy

    Kierowco, jeżeli jesteś zainteresowany pracą na miejscu w wiodącej Polskiej firmie transportowej prosimy
    o wysłanie zgłoszenia za pomocą przycisku Aplikuj

    lub kontakt telefoniczny:

    Mazowieckie                         502-170-303
    Wielkopolskie                        503-149-949
    Dolnośląskie                          500-098-661
    Śląskie                                  883-969-444
    Kujawsko-pomorskie              511-238-389

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”