Kierowca ciężarówki C+E (m/k)

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 09.07.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 08.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hausengel International Polska Sp. z o.o. Sp. k.

    work’n europe to marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na siedmiu europejskich rynkach. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, lidera w swojej branży, pracowników zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Niemiec. Rekrutujemy na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    Dla naszego niemieckiego klienta, który ma swój oddział w okolicach Münster poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku kierowcy ciężarówki (k/m) w firmie logistycznej.

    Trasy obejmują obszar krajów Beneluxu, ale sami decydują Państwo o systemie pracy. Do Państwa obowiązków należeć będzie również pomoc podczas rozładunku i załadunku pojazdu.

    Wymagania:

    • Ważne prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowych oraz karta kierowcy
    • znajomość języka polskiego lub niemieckiego,
    • gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
    • pracę w wybranym przez Państwa systemie,
    • pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,
    • pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz relokacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, ze zm.)".