Ta oferta pracy jest nieaktualna od 310 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca ciężarówki C+E

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 15.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Work’n europe to marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na ośmiu europejskich rynkach. Obecnie poszukujemy dla naszego klienta, lidera w swojej branży, pracowników zainteresowanych podjęciem pracy na terenie Niemiec. Rekrutujemy na stanowisko:

    Region: Niemcy

    Opis stanowiska:

    Dla wielu niemieckich lokalizacji poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku kierowca ciężarówki C+E w firmie przewozowej lub logistycznej.

    Wymagania:

    • Ważne prawo jazdy kategorii C+E oraz świadectwo kwalifikacji, karta kierowcy mile widziana,
    • Gotowość do relokacji i podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,
    • Możliwość pracy w systemie zmianowym 2/1, 3/1, 4/2,
    • Min. dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
    • Pomoc przy ewentualnym procesie uznawania polskich dyplomów,
    • Pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,
    • Wsparcie w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz relokacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, ze zm.)".