Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca ciężarówki - kat. C+E

LUPA Personal GmbH & Co.KG

  • Göttingen, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • transport gotowych elementów (konstrukcje do transportu i magazynowania szyb) z produkcji do magazynu około 90 km

  • kierowanie ciężarówką 7,5/8,5 ton lub 12,5 + przyczepa 3,5 tony

  • stawka: 12,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto dziennej

Wymagania pracodawcy

  • prawo jazdy kat. C+E

  • mile widziana komuniaktywna znajomość j. niemieckiego

  • doświadczenie jako kierowca

Pracodawca oferuje

  • umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec

  • do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto

  • mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7

  • zakwaterowanie

  • dodatek urlopowy i świąteczny

  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%

  • odzież roboczą

  • płatny urlop od 24 dni w roku

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE.

Nasze motto: „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Przewiń do profilu firmy