Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Ciężarówki z Nadwoziem Wymiennym

Zeitfracht GmbH

10 600 brutto / mies.
  • Erfurt, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca ciężarówki z nadwoziem wymiennym z Erfurtu, Raunheim, Berlina

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C + E

  • karta kierowcy

  • certyfikat ADR (ważny certyfikat na przewóz materiałów niebezpiecznych)

To oferujemy

  • umowa na czas nieokreślony na pełen etat

  • wynagrodzenie miesięczne 2.350,00 € brutto plus wydatki

  • premia za jazdę przyjazną dla środowiska 80,00 € na miesiąc

  • premia w wysokości 5,00 € za dzień przepracowany

  • 26 dni urlopu

  • firmowy telefon komórkowy

  • zniżki w sklepie Zeitfracht

  • App dla pracowników

  • zakładowe ubezpieczenie emerytalne

  • dodatkowe wynagrodzenie (1000 EU brutto) za polecenie nowego pracownika

  • stałe trasy (w trybie od poniedziałku po południu do soboty rano lub od niedzieli wieczorem do piątku rano)

Zeitfracht to przedsiębiorstwo rodzinne w trzeciej generacji, które zatrudnia około 3700 pracowników. Codziennie kursuje dla firmy rodzinnej 300 TIR-ów i 700 kontenerów wymiennych w Niemczech i w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta, to koniecznie wyślij dokumenty rekrutacyjne. Jeśli masz pytania, to zadzwoń pod numer telefonu:

Christian 0049 15158928833

Karolina +49 (0)361 / 743 79 209.

Mówimy również po polsku.

Zeitfracht GmbH, Personalabteilung, Ferdinand-Jühlke-Str. 7, 99095 Erfurt

Czekamy na Ciebie!