Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca cysterny C+E - ADR

SIEGER PersonaldienstleistungenO firmie

12 000‐15 000 zł brutto / mies.
  • Stuttgart, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH to rzetelna, rodzinna firma współpracująca z solidnymi
i sprawdzonymi partnerami.

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).

Obowiązki:

  • Transport paliw płynnych
  • Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

Wymagania

  • Komunikatywny niemiecki
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
  • Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta

Oferujemy

  • Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
  • Możliwość zakwaterowania
  • Szkolenie przygotowujące
  • System 4/1
  • Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich
  • Umowę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto

  • Od 3.000-4.000 EUR

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SIEGER Personaldienstleistungen GmbH z siedzibą w Rottenburg przy ul. Kastanienweg 6 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest SIEGER Personaldienstleistungen GmbH z siedzibą w Rottenburg przy ul. Kastanienweg 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne