Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - Dostawca

North Coast S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie/zabezpieczenie towaru do przewozu, pozostałe prace magazynowe,

  • Załadunek towaru na auto dostawcze i dostarczenie do klientów produktów spożywczych z zachowaniem obwiązujących procedur

  • Rozładunek towaru u klientów

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu typu dostawczego o ładowności do 3,5T

  • Dokładność i odpowiedzialność

  • Systematyczność i dyspozycyjność

  • Doświadczenie w lokalnej dystrybucji towarów (znajomość topografii regionu)

  • Komunikatywność

  • Dobry stan zdrowia

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia)

  • Zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • Prace w dynamicznym zespole

  • Szkolenia wprowadzające z zakresu wykonywanych zadań

  • Prywatną opieka medyczną

  • Dodatki pozapłacowe (dofinansowanie do wypoczynku, paczki i bony na święta)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

North Coast S.A.

North Coast to lider w zakresie dystrybucji wysokogatunkowych produktów spożywczych

notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy